Pánske boxerky HOM Casual Print X HO1 1570


Výrobca: HOM
Cena: 24.90 €
:

:
Prinášame Vám svet atraktívnej pánskej spodnej bielizne jedinečnej francúzskej značky HOM. Svet, ktorý Vám poskytne osobitý štýl, netušený komfort a originalitu ktorou na prvý pohľad oslníte. HOM je francúzskou jednotkou pánskej spodnej bielizne s bohatou históriou a inovatívnym prístupom. Je charakteristický svojím osobitým designom a módnym sexy štýlom, je obľúbený medzi modernými mužmi, ktorí hľadajú kvalitu, komfort a originalitu. Spodná bielizeň HOM vám ponúka možnosť vychutnať si netradičný komfort pri bežnom nosení a zároveň oslniť príťažlivým designom pri špeciálnych príležitostiach.

                       

Kolekcia HOM CASUAL

Voľný čas, pohoda, uvoľnený pocit pre každodenný život. Komfort a nekonvenčný vzhľad.

 

Pánske boxerky-maxi HOM Casual Print X HO1 1570

Len u značky HOM nájdete unikátni design HO1, prvý a jediný systém horizontálního otvárania spodnej bielizne. Tento patentovaný design je od roku 1997 novým obľúbeným štýlom pánskej spodnej bielizne.

Prináša nielen možnosť pohodlného a prirodzeného prístupu, ale všetko udrží na správnom mieste s neprekonateľným pocitom voľnosti a komfortu.

Kolekcia HO1 sa stala najobľúbenejšou z ponuky HOM. Spokojní zákazníci oceňujú nielen praktickosť a pohodlie ale aj atraktívny vzhľad.

 

Kolekcia: Casual

Model: Print X 1570

Materiálové zloženie: 67% bavlna, 22% Micro Modal®, 11% elastan

 

IHNEĎ K DODANIU

Len do vypredania zásobNaposledy obnovené: 23, Sobota september 2023 10:27

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!