Značka
Veľkosť
Farba

Nohavičky FELINA Body Forming Weftloc 8276


Výrobca: FELINA
Cena: 64.90 €
:

:
Felina Body Forming je určená ženám, ktoré vyžadujú kvalitu materiálu a pohodlnosť v nosení i vo veľkých veľkostiach. Tento svet je zameraný na moletné ženy, ktoré radi chodia v krásnej, pohodlnej, ale i napriek tomu funkčnej bielizni. Jej funkcia je predovšetkým v korektúre postavy. Nie nadarmo sa hovorí bielizni "druhá koža". Presne sadnúca forma strihu a perfektné materiály sú preto hlavným predpokladom.

Séria Felina Body Forming Weftloc sa vyznačuje použitím materiálu weftloc a obojstrannou elasticitou. Materiál weftloc sa prispôsobí pohybu všetkými smermi bez toho, že by zvieral alebo obmedzoval. Ozdobný švík "fagott" uprostred prednej strany príjemne oživuje vzhľad. Všetky modely s týmto pruhovaním zoštíhľujú postavu.

Nohavičky panty dlhé Felina Body Forming Weftloc 8276

Nohavičky panty s predĺženými nohavičkami. Spevňujúci materiál v oblasti bruška vytvára plochú siluetu. Protišmykové lemy zabezpečujú dokonalý komfort pri nosení aj u veľkých veľkostí. Dĺžka nohavíc bezpečne pokryje problémové partie a nie je vidieť ani pod priliehavým oblečením.

Model: 8276
Materiál: 60% polyamid, 40% elastan

korrektiruyushhie-trusy-felina-8276-weftloc-bezhevyjNaposledy obnovené: 23, Utorok apríl 2024 05:07

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!