Značka
Veľkosť
Farba

Podprsenka FELINA Conturelle Soft Touch 80622


Výrobca: FELINA
Cena: 53.90 €
:

:
Felina Conturelle je koncipovaná pre modernú mladistvú ženu, ktorá hľadá perfektné spojenie zmyselnej optiky a vysokého komfortu pri nosení až do veľkých veľkostí. Odhaľte efekt ženskosti priamo na vlastnej koži!

Séria Conturelle Perfect Feeling je špeciálne navrhnutá pre moderné ženy. Je kombináciou estetiky a vynikajúceho komfortu. Kladie dôraz na ženskosť a eleganciu. Harmónia technickej dokonalosti a osobnej charizmy. FELINA má viac ako 125 ročné skúsenosti a zodpovedajúce odborné znalosti v oblasti strihu, pohodlia a funkčnosti spodnej bielizne. Modely sú spracované tak, aby zodpovedali ženským potrebám a krásne tvarujú ženské problémové partie. Tvary modelov sú ideálne na nosenie pod priliehavým oblečením.

Podprsenka minimizer s kosticami  FELINA Conturelle Soft Touch 80622

Nevystužená podprsenka s kosticami je ušitá tak, aby prsia „pritlačila“ k hrudníku a rozložila do strán. Opticky tak môže zmenšiť prsia až o niekoľko veľkostí. Podprsenka typu „minimizer“ má vyšší stred, ale nie príliš hlboké košíčky – vďaka čomu dokonale pokryje celé prsia a zariadi stlačenie pŕs k hrudníku. Veľmi príjemné na nosenie sú široké a mäkké ramienka.

Model: 80622
Materiál: 73% polyester, 16% polyamid, 11% elastan

80622_pieskova_detail 80622_cierna_detail 80622_pieskova_zboku 80622

 Naposledy obnovené: 26, Pondelok september 2022 18:32

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!