Značka
Veľkosť
Farba

Podprsenka PLEASURE STATE 86-4053


Výrobca: PLEASURE STATE
Cena: 52.90 €
:

:
Pleasure State znamená „stav potešenia". A presne ten zažívajú ženy, ktoré nosia bielizeň tejto značky. Pleasure State je návrhárska značka, ktorá odráža štýl tej najnáročnejšej zákazníčky, vytvorená výhradne pre vybraný mestský životný štýl. Stretáva sa tu elegancia, nevtieravý luxus a absolútny komfort, aby vytvorili značku na vrchole nových štýlov a trendov s cieľom fascinovať a zvádzať.
Pleasure State oblieka ženské sny a túžby. Je to úspešné zavŕšenie vízie ženy vedúce k vytvoreniu vzrušujúceho a inovatívneho konceptu luxusného spodného prádla inšpirovaného vášňou pre prepychové materiály a zameraného na technologicky najvyspelejšie spracovanie.

Podprsenka PLEASURE STATE 86-4053 – Super boost bra – super push up podprsenka, zväčšujúca objem o 200%, vytvára veľmi prirodzený dekolt s mimoriadne hlbokým výstrihom. Unikátna a exkluzívna semišová vnútorná výstuž ponúka nielen maximálne pohodlie, ale navyše zaisťuje technicky vynikajúcu vlastnosť push up efektu, ktorý tak zostáva na svojom mieste po celý deň. Lemy podprsenky sú ploché, bezšvíkové a zaisťujú tak plynulý prechod látky k telu. Zapínanie podprsenky má špeciálne vyrobený povrch za účelom vytvoriť pocit druhej kože. Luxusná celostrečová čipka s jemnou štruktúrou vytvára super sexy nazdobený dekolt.

Podprsenka PLEASURE STATE 86-4053
Model: 86-4053
Materiál: 84% polyamid, 16% elastan

86-4053_-_OMB_-_podprsenka_-_cierna_cela_postava 86-4053_-_OMB_-_podprsenka_-_cierna_detailNaposledy obnovené: 23, Sobota september 2023 11:51

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!