Značka
Veľkosť
Farba

Partneri

www.znalec.cc

WebShopy - Katalog internetovych obchodov

Podprsenka FELINA Body Forming Moduleur 363


Výrobca: FELINA
Cena: 54.90 €
:

:
Felina Body Forming je určená ženám, ktoré vyžadujú kvalitu materiálu a pohodlnosť v nosení i vo veľkých veľkostiach. Tento svet je zameraný na moletné ženy, ktoré radi chodia v krásnej, pohodlnej, ale i napriek tomu funkčnej bielizni. Jej funkcia je predovšetkým v korektúre postavy. Nie nadarmo sa hovorí bielizni "druhá koža". Presne sadnúca forma strihu a perfektné materiály sú preto hlavným predpokladom.

Nová séria Felina Body Forming Moduleur. Materiál mikrofáza je meradlom komfortu v nosení, elasticity a jemnej pevnosti. Zvlášť pre veľké veľkosti (v ponuke do 110 košíček E). Žiadny šev, žiadna dekorácia, iba rafinované detaily. Ideálne pod hodvábnu blúzku, mäkké tričko, úzky pulóver alebo priliehajúcu sukňu. Zdá sa to ako "bez", iba pevnejšie a diskrétnejšie. Formovanie bez tlačenia, skrytá korektúra s pocitom jemnosti a istoty.

Podprsenka bez kostíc muldovaná Felina Moduleur 363

Podprsenka bez kostíc. Bezšvíkové košíčky sú príjemné a zabezpečujú pohodlnosť pri nosení. Skytá polkruhová korektúra v dolnej časti košíčku vyrobená z priedušného materiálu citlivo zabezpečuje oporu poprsia. Široké podšité ramienka odstraňujú tlak v oblasti ramien a nezarezávajú sa.

Model: 363
Materiál:
90% polyamid, 10% elastanNaposledy obnovené: 15, Nedeľa september 2019 15:57

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!