Záručné podmienky

 

Záručná doba začína plynúť dňom prebratia zásielky od poštového doručovateľa alebo kuriéra. Na tovar sa vzťahuje 2-ročná záruka. Práva a povinnosti kupujúceho sa riadia podľa Občianskeho zákonníka. Záruku si je možné uplatniť na adrese internetového obchodu www.spodnabielizen.sk . Pri údržbe a používaní tovaru sa je potrebné riadiť návodom na použitie. Zo záruky sú vyňaté chyby a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnym zaobchádzaním, nesprávnym používaním alebo nesprávnym ošetrovaním výrobku.

Možnosť odstúpenia od zmluvy:
V zmysle ustanovenia § 12 zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji (zákon č. 108/2000 Z. z.) máte právo od uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby nám bol vopred doručený Váš list o odstúpení od zmluvy.

Pri reklamácií postupujte nasledujúcim spôsobom:
Popis zistenej závady s číslom objednávky, prípadne fotografiu poškodeného tovaru zašlite na našu e-mailovú adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . Nie je nutné ihneď zasielať poškodený tovar. Bohužiaľ, nemôžeme vám vrátiť poštovné za pôvodnú dodávku, ktorú nám vraciate, ale tovar na výmenu Vám dodáme bez ďalších poplatkov za poštovné a balné.

Ak pri preberaní balíku od pošty alebo kuriérskej služby zistíte, že obal dodaného tovaru je poškodený, balík neprevezmite, alebo prevzatie tovaru potvrďte pracovníkovi pošty, alebo kuriérskej služby až po skontrolovaní tovaru. Vaša reklamácia bude vybavená do 30 dní.

Adresa pre vybavovanie reklamácií:

JODA SK s.r.o.
Agátová 539/4
962 71  Dudince
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
mobil: 0907157601

www.spodnabielizen.sk 

 

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!